Конституція України (ст. 40, ст.55)

Закон України “Про місцеві державні адміністрації”

Закон України “Про звернення громадян”

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. №348 “Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації

Постанова Кабінету Міністрів України “Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації”

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 “Про затвердження Класифікатора звернень громадян”

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №43-ОД від 05.11.2018 Про заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення  до органів державної влади та органів місцевого самоврядування