Додаткові освітні послуги

Додаткові освітні та інші послуги заклади освіти можуть надавати у порядку, передбаченому Законом України «Про освіту», Порядком надання платних освітніх послуг державними та комунальними навчальними закладами, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України 23.07.2010 №736/902/758, відповідно до Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами освіти, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної та комунальної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. №796(в ред. від 03.12.2019) та інших нормативно – правових актів, що регулюють відповідну сферу платних послуг.

Педагогічні працівники закладу дошкільної освіти самостійні у виборі форм роботи з дітьми, з дотриманням програмових вимог та вимог державного стандарту дошкільної освіти – Базового Компонента дошкільної освіти.

У Комунальному закладі Чупахівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко-1» Чупахівської селищної ради у 2023-2024 навчальному році 

 Платні освітні послуги не надаються.